Zarządzanie i wynajem mieszkań
+ Prześlij referencje
Pełen profesjonalizm , doskonała opieka nad powierzonym mieszkaniem i ogromne zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Jestem związana z firmą od lat i wiem, że warto zaufać Property Pro!!! Gorąco polecam !!!

aleksandraz (dodano 14.06.2018)

Korzystamy z usług firmy Property Pro około 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy.W naszej ocenie firma wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem w działaniu. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić Ją wszystkim zainteresowanym na rynku wynajmu, jako solidną i sprawdzoną firmę. 0dkąd powierzyliśmy opiekę nad naszym mieszkaniem firmie Property Pro , czujemy się bezpiecznie ,ponieważ nasze mieszkanie jest naprawdę w dobrych rękach. Przy okazji dziękujemy i pozdrawiamy cały zespół a szczególnie przesympatyczne Panie Agnieszki.

Małgorzata i Stefan H (dodano 11.09.2017)

Wielkie podziękowania i wyrazy uznania za wieloletnią i owocną współpracę dla Pani AGNIESZKI SZWED I CAŁEGO ZESPOŁU PROPERTY PRO. Powierzenie mojego wynajmowanego mieszkania tej Firmie było bardzo dobrą decyzją, a profesjonalna i kompleksowa obsługa sprawiła, że 5 lat minęło nawet nie wiem kiedy. SERDECZNIE POLECAM !!!

Marcin Wencik (dodano 26.08.2017)

Z firmą PropertyPro współpracujemy od 2010 roku. Przekazaliśmy wiele mieszkań do zarządzania i musimy przyznać, ze świetnie dają rade z najmem. Praktycznie brak pustostanów. Profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Bardzo dobrze dopierają najemców dzięki czemu brak zaległości z tytułu najmu i problemów jakie niestety mogą pojawiać się w przypadkach najmu. Reprezentują nas we wszystkich sprawach mieszkaniowych i wszystkie sprawy załatwiają priorytetowo. Przez osiem lat współpracy nie było żadnych problemów i sytuacji które by wymagały naszej interwencji. Mamy do Nich ogromne zaufanie na które sobie uczciwie zapracowali. Czujemy się bezpiecznie i komfortowo ponieważ nasze mieszkania są w dobrych rękach. Poziom wykonywanych usług jest wysoki i bezkonkurencyjny. Wiemy coś na ten temat, bo przez kilka lat byliśmy związani z inną znaną firmą zarządzającą mieszkaniami, która doprowadziła nasze mieszkanie do ruiny. Wielkie podziękowania dla całej załogi Property przede wszystkim dla trzech Agnieszek :-), które z wielkim zaangażowaniem pracują nad naszymi mieszkami od lat. Good job :-) Uznania dla Sławka i Roberta za stworzenie tak dobrego zespołu.

Kasia i Stanisław S. (dodano 13.08.2017)

Biuro Property Pro śmiało możemy polecić ze względu na profesjonalną obsługę. Wszystko jest w porządku, legalnie i spełniło, a nawet przekroczyło nasze oczekiwania - usługi na najwyższym poziomie, jak i kontakt z pracownikami, za co serdecznie dziękujemy. Szczerze polecamy i na pewno dalej będziemy korzystać z usług biura Property Pro.

Magdalena Szymala (dodano 30.07.2017)

Agencje Property Pro I jej wszechstronne uslugi moge polecic zupelnie szczerze wszystkim, ktorzy szukaja mieszkania pod wynajem jak rowniez szukajacym uczciwego najemcy. Ogromne podziekowania dla calego Teamu :) za profesjonalna obsluge oraz pomoc we wszystkim wlacznie z remontem. Powodzenia!

Ali (dodano 1.03.2017)

КористуюсѦ послугами компанії Property Pro вже третіб рік. ТілѦки позитивні враженнѬ. Дуже задоволениб. Property Pro - це перед усім не тiлѦки хорошi та приємні люди але б відповідалѦні працівники, Ѭкі прикладаютѦ максимум зусилѦ щоб допомогти клієнтам знабти відповідне б Ѭкісне житло. Завжди привітливi б усміхнені, віддані своїб праці та завжди готові прибти на поміч, за що дуже вдѬчниб. Особливо дѬкую панi Агнєшці Швед. Всiм рекомендую компанию! мослуги на високому рівні.

Олександр Науменко (dodano 27.02.2017)

Jeżeli poszukujecie uczciwej i prężnie działającej agencji nieruchomości to Property PRO jest najlepszym jej odzwierciedleniem. Wszystkie sprawy załatwiane są na bieżąco, a pracownicy załatwiają wszystkie sprawy z dnia na dzień. Śmiało mogę polecić usługi Property PRO każdemu kto szuka dobrego i uczciwego najemcy:) Jeżeli będę potrzebował mieszkania w Łodzi na pewno zgłoszę się do Property PRO raz jeszcze. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów!

Bartłomiej Frelian (dodano 26.02.2016)

Przyjechaliśmy z rodziną do Polski z Ukrainy. Szukaliśmy pracy i mieszkania. Z pomocą przyszła nam firma PropertyPro. Miłym zaskoczeniem był fakt, że pomimo naszego pochodzenia, stosunek do nas był przyjazny i uprzejmy. Pracownicy firmy zawsze przychodzili na spotkanie i pomagali w szybkim rozwiązaniu każdego problemu (a cudzoziemcy w Polsce mają zawsze wiele problemów). Chcielibyśmy podziękować za pomoc i współpracę Agnieszce Szwed i Agnieszce Litmanskiej. Również życzę powodzenia i pomyślności firmie PropertyPro! Powodzenia! Z poważaniem, Anna z rodziną.

Anna (dodano 31.08.2015)

Trafiłem do firmy PropertyPRO całkiem przypadkiem. Musiałem zmierzyć się z posprzątaniem bałaganu po innej firmie zarządzającej mieszkaniami na wynajem M.... :) która to wcześniej "powinna" zajmować się zarządzaniem mieszkaniem. Na szczęście polecono mi firmę PropertyPRO która wywiązała się w 100% z powierzonego im zadania. Udało się zrobić szybkie poprawki remontowe i przygotować mieszkanie do sprzedaży. Firma PropertyPRO sama zajęła się całym procesem sprzedaży mieszkania od zdjęć do reprezentowania mnie na akcie. Ogólnie bardzo polecam.

Paweł Tomala (dodano 15.10.2014)

Jestem związana z Firmą PropertyPro od jakiegoś czasu i cenie ją przede wszystkim za profesjonalizm w działaniu, zaangażowanie, indywidualne podejście i bardzo miłą współpracę. Firma zajmuje sie wynajmem mieszkań od dłuższego czasu i muszę przyznać, że nie stoi w miejscu. Sposób rozwiązywania problemów, podejście do wynajmu, dobór odpowiednich lokatorów ukazują, jak wiele ta Firma inwestuje w rozwój i jak bogate doświadczenie nabyła w przeciągu tych ostatnich lat. Polecam wszystkim, dla których uciażliwości związane z wynajmem, kapryśnymi lokatorami spędzały sen z oczu i chcą się pozbyć problemu np. sprzedając mieszkanie. Przekazując mieszkanie Firmie PropertyPro pozbywamy sie problemu, zapewniając sobie stały dopływ gotówki.

Inga Ż-T (dodano 8.05.2014)

Z firmą „Property Pro” współpracujemy od roku. Na naszą prośbę firma wyszukała osoby chętne na wynajem naszego mieszkania a następnie podjęła się wszelkich formalności (umowa itd.) związanych z jego wynajmem. Czuwa nad terminowością opłat uiszczanych przez osoby je wynajmujące, jest także odpowiedzialna za wszelkie kontakty z nimi i rozwiązywanie ewentualnych problemów. Dzięki temu fakt wynajmu mieszkania nie obciąża nas czasowo ani nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z „Property Pro” i możemy ją polecić wszystkim na rynku wynajmu mieszkań jako solidną i sprawdzoną firmę.

Magdalena i Zbigniew Stroschein (dodano 18.12.2012)

Korzystamy z usług Property Pro od ponad 2 lat (opiekują się naszym mieszkaniem, które zdecydowaliśmy się wynajmować pod naszą nieobecność) i jesteśmy więcej niż zadowoleni. Żadnych przestojów w wynajmie mieszkania - najemcy znajdowani są błyskawicznie (od momentu kiedy mieszkanko pojawiło się pierwszy raz w serwisie gratka.pl, Agnieszce wystarczył zaledwie jeden dzień na umówienie kilku spotkań, selekcje wśród chętnych i podpisanie umowy wraz z zaliczka) i na kilka miesięcy do przodu. Bardzo profesjonalne i czytelne rozpisane koszty eksploatacyjne powodują, ze zarówno my jak i najemcy nie maja zadanych wątpliwości o poniesionych kosztach. Wszelkie opłaty wykonywane są terminowo i regularnie. Nigdy także nie mieliśmy najmniejszych problemów związanych płatnościami najemców. Profesjonalna umowa najmu skutecznie hamuje nieuczciwych. Jesteśmy "wyręczani" przy wszelkiego typu naprawach oraz usterkach i jeśli do tego dodać przemiły kontakt uznaję usługi Property Pro za IDEALNE.

Milena i Piotr Z. (dodano 16.11.2012)

Przekazałam firmie Property Pro mieszkanie zakupione wyłącznie pod wynajem. Profesjonalnie zajęli się całą dokumentacją lokalu, bardzo dokładnie selekcjonują najemców dzięki czemu nie mam żadnych problemów z płatnościami. Profesjonalnie rozliczają za media, a wszelkie naprawy są realizowane na bieżąco. Firma w moim imieniu wykonuje wszystkie przelewy, rozlicza z Urzędem Skarbowym, składa roczne Pity, ubezpiecza lokal itp. Nie musze się martwić o terminy przelewów do Urzędu, za media oraz pamiętać że kończy się termin polisy ubezpieczeniowej oraz tracić czas na pokazywanie mieszkania nowym osobom zainteresowanym wynajmem. Polecam wszystkim którzy posiadają mieszkanie do wynajęcia ale boją się kłopotów z najemcami.

Asia L. (dodano 30.10.2012)